Notice: Undefined variable: html in /srv/www/mirgorodska.ua/www/adapt/pgs/index.php on line 20
Проектна документація

ТМ «Миргородська» — це природна мінеральна вода. Вона додає життєвих сил, відкриваючи «друге дихання». Це відбувається завдяки набору мінералів Миргородського родовища.

 

Видобувається з широко відомого Миргородського родовища мінеральних вод. Розливається вона безпосередньо на місці видобутку у відповідності з міжнародними нормами розливу природних мінеральних вод, що забезпечує повне збереження всіх її природних властивостей.

newsfilter

Контакти


Сучасний забудовник відмінно знає, як важливий проект при зведенні будь-якого об'єкта. Від того, наскільки правильно будуть зроблені всі необхідні розрахунки, будуть залежати надійність, функціональність і довговічність споруди. Будь то адміністративна будівля, Складське приміщення, Торговий центр або житловий будинок – важливо, щоб проектування було виконано грамотно і професійно. Проектування споруд потрібно довіряти тільки дипломованим фахівцям високої кваліфікації, з достатнім досвідом роботи і позитивною репутацією.
Робота над проектом починається зі складання завдання і кошторису. Після їх узгодження з замовником укладається договір, який можна скласти на весь комплекс послуг або лише на деякі етапи архітектурно-будівельного проектування:
Ескізний проект. На цьому етапі розробляються схема забудови ділянки, креслення головних планів, загальний вигляд. Цей етап проектування не контролюють органи державного нагляду. До ескізного проекту складається пояснювальна записка, що містить техніко-економічні свідчення.
Проект. Це етап розробки, проектування та затвердження об'єктів будівництва відповідно до державних стандартів і чинних норм.
Робоча документація. Це пакет документів, необхідний для здійснення будівельно-монтажних робіт.
На ремонт, будівництво або реконструкцію споруд перелік робочої документації визначається держстандартами, а також уточнюється в договорі на проектування проектувальником і замовником.
Робочий проект. Це етап, який поєднує в собі обидва попередні етапи — проект і робочу документацію. Проектування нескладних об'єктів можна прискорити і здешевити до 40% завдяки одному етапу – робочому проекту.
Проектна документація будь-якої складності повинна узгоджуватися з державними органами нагляду. Довірити її узгодження найнадійніше організації-проектувальнику, оскільки професіонали краще кого-небудь зможуть захистити його у всіх інстанціях. Наша компанія займається підготовкою і успішним узгодженням проектних документацій для всіх видів будівництва, реконструкцій, перепланувань. Ми допоможемо Вам навіть в тому випадку, якщо документація була зроблена в іншій фірмі. Наші фахівці швидко виконають всю роботу. Ми гарантуємо якість наших проектів і несемо відповідальність за запропоновані проектні рішення. https://kazyavki.com/bonus-registration/
62a03cabc71821b9244dbe2f8a578f44